G A L A V E Č E R

Osobnosť mesta Piešťany


MODERÁTOR VEČERA

PETER VARINSKÝ

Moderátor


Vysokoškolské vzdelanie dosiahol v roku 2005 štúdiom na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, v odbor prekladateľstvo a tlmočníctvo – anglický a nemecký jazyk. Pred príchodom do TV Markíza pôsobil v Poisťovni ING a Telefónica O2. Do športovej redakcie televízie Markíza nastúpil ako moderátor Športových novín v roku 2007.
V diváckej ankete OTO patrí medzi najobľúbenejších moderátorov športových relácii, o čom svedčia jeho už štyri víťazstvá v kategórii športových moderátorov.

DOM UMENIA

12. mája 2018 o 19.00h


Priestor je dôležitou súčasťou slávnostného odovzdávania cien našim osobnostiam. Dom Umenia je impozantný architektonický skvost, ktorý obohacuje celý región Piešťan i jeho návštevníkov svojim kultúrno-spoločenským životom.

Svojou kapacitou hľadiska, 622 miest, spĺňa všetky predpoklady pre úspešné a dôstojné organizovanie Slávnostného galavečera.

Dom Umenia2

PROGRAM

Kultúrno-spoločenská udalosť roka


FS Slnečnica

Sprievodná folklórna show

Známy piešťanský folklórny súbor Vás bude sprevádzať spolu s moderátorom celým Galavečerom.

Balet

ZUŠ

Predstavenie klasického tanca v podaní domácich balerín, ktoré v nás umocnia kultúrny zážitok.

Hostia

galavečera

Piešťanskému publiku sa predstaví mladá talentovaná speváčka spolu s umeleckými telesami nášho mesta.

PROJEKCIA

Sprievodné videá


Celým večerom bude sprevádzať blok videí tematicky zasadený do prostredia oceňovaných osobností. Chýbať nebudú vážne rozhovory so štipkou humoru, ale i sprievodné videá Galavečerom.
Pre tých, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť máme zabezpečené vysielanie priameho prenosu vďaka regionálnej televízií Karpaty.

Video
trofejisko

OCENENIA

Kované trofeje


Originálne kované trofeje od úspešného umeleckého kováča, ktorý sa špecializuje na kreatívnu tvorbu trofejí s laserovým gravírovaním. Má za sebou referencie od svetových osobností z medzinárodných podujatí po celom svete.

ANKETA

Najobľúbenejší športovec


Hlasovanie

podpor svojho favorita

Hlasovanie štartuje od 23.apríla do 4.mája 2018.

Súťaž

o 10ks lístkov

Každý kto riadne vyplní a odovzdá svoj hlasovací lístok je automaticky zaradený do súťaže o pozvánky na slávnostný galavečer.